Strona główna1 » Darmowa dostawa kurierem + gratis

Darmowa dostawa kurierem + gratis


 

 

Robiąc zakupy za min. 200zł oszczędzasz na kosztach wysyłki kurierem (wartym 14zł) oraz dodatkowo otrzymujesz turystyczny magnes na lodówkę w symbolicznej kwocie 1g grosza (wartym 10zł). Twoje oszczędności przy zakupach powyżej 200zł wynoszą 23,99zł (czyli około 12%).

Prawda że warto robić większe zakupy?


 

Dodatkowo, będąc zarejestrowanym klientem zbierasz punkty w naszym programie punktowym które w przyszłości możesz wykorzystać na kolejne zakupy. I tak dla przykładu: za pierwsze zakupu w naszym sklepie za kwotę 200zł otrzymasz równowartość punktową na następne zakupy w kwocie 20zł, którymi będziesz mógł obniżyć swoje następne zakupy. Reasumując oszczędzasz 10% wartości koszyka w pierwszym zamówieniu, które możesz wykorzystać przy następnych zakupach,


Teraz już chyba nie musimy cię przekonywać do zakupów w naszym sklepie Rapeks. Robiąc u nas zakupy oszczędzacie na kosztach wysyłki towaru, otrzymujecie oryginalny magnes na lodówkę oraz wykorzystujecie rabat na następne zakupy z programu punktowego. Powracając do nas z kolejnymi zakupami oszczędzacie a My to doceniamy.

 

To Wam się opłaca!

 


 


 


Przejdź do strony głównej