Strona główna1 » Program Punktowy sklepu Rapeks.com

Program Punktowy sklepu Rapeks.com

 

W ramach naszego sklepu internetowego oferujemy Państwu korzystanie z Programu Punktowego który umożliwia obniżenie cen oferowanych przez nas produktów. Jest to rodzaj systemu rabatowego, który polega na zdobywaniu punktów, za które później można dokonać zakupów w naszym sklepie. Dotyczy on wyłącznie osób zarejestrowanych w sklepie internetowym www.rapeks.com


Każdy uzyskany przez Państwa punkt ma określoną wartość kwotową. Zdobyte punkty można wykorzystać przy składaniu nowych zamówień w naszym sklepie - dzięki czemu można obniżyć wartość swojego zamówienia płacąc za nie uzyskanymi wcześniej punktami. Ilość punktów jakie posiadacie Państwo na swoim koncie można sprawdzić po zalogowaniu się na naszej stronie w ustawieniach konta (panel klienta). Punkty rabatowe nigdy nie wygasają i możecie je Państwo wykorzystać w dowolnym czasie.


Punkty możecie Państwo zdobywać dzięki:


- zarejestrowaniu się do sklepu internetowego www.rapeks.com - za zarejestrowanie otrzymujecie Państwo od nas 200 punktów.
- zakupom dokonanych na naszej stronie - za każdą wydaną 1 złotówkę w naszym sklepie otrzymujecie Państwo od nas 10 punktów.
- napisaniu opinii o produkcie z naszego sklepu - za każdą napisaną recenzję o produkcie otrzymujecie Państwo od nas 300 punktów.

 

Wartość 10 punktu w przeliczeniu na wartość kwotową to 10 groszy.

Dla przykładu przy zakupie za 100 zł brutto otrzymujecie Państwo 1000 pkt o wartości 10zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.


Punkty za zakupy naliczane są każdemu z Państwa po sfinalizowaniu zakupów (punkty są zatwierdzane przez obsługę sklepu i mogą być wykorzystane dopiero po zatwierdzeniu). Zatwierdzenie punktów następuje po zaksięgowaniu wpłaty za złożone zamówienie. Zdobyte we wcześniejszych zamówieniach punkty można przeznaczać na dowolne produkty z oferty sklepu naszego sklepu.


Punkty możecie Państwo również otrzymać za napisanie opinii o dowolnych produktach z naszej oferty. W tym przypadku za każdą zatwierdzoną recenzję produktu oferujemy Państwu 300 punktów o równowartości 3zł. Zachęcamy do pisania opinii do naszych produktów. Z pewnością będą one także przydatne dla innych Klientów.


INFORMACJE DODATKOWE:

Zebrane punkty możecie Państwo wykorzystać podczas realizacji zamówienia. Jeżeli na Państwa koncie znajdują się punkty to podczas składania zamówienia, na stronie koszyka pojawi się okienko z możliwością wybrania zapłaty punktami. W polu ilości punktów należy wpisać jaką ilość punktów przeznaczacie Państwo na zapłatę za zamówienie. Ilość dostępnych punktów (ogólna ilość punktów jaką Państwo zabraliście) wyświetla się nad polem do wpisania ilości. Możecie Państwo przeznaczyć wszystkie posiadane punkty lub tylko ich część.

Maksymalna ilość punktów jaką można przeznaczyć jednorazowo na zakupy to 10 000 punktów o równowartości 100 zł brutto.
Minimalna wartość punktów, aby możne je było wykorzystać w zamówieniu to 1000 punktów. Wartość nowego zamówienia od jakiej można wykorzystać punkty to 100 zł brutto.

 


 


Przejdź do strony głównej