Strona główna » Rapeks Outdoor - z miłości do gór

Rapeks Outdoor - z miłości do gór

 

Rapeks Outdoor to firma, która działa na rynku polskim i europejskim od wielu lat. W 2017 roku obchodziliśmy 10-lecie powstania idei stworzenia akcesoriów do wędrówek, która są trwałe, funkcjonalne i łatwe w użyciu. Nasze wycieczki w góry uświadomiły nam, co jest niezbędne, aby zwiększyć własne bezpieczeństwo. Wiedzieliśmy, że trzeba stworzyć produkty, który nie poddadzą się trudnym zimowym warunkom, a zarazem będą małe, lekkie i przystępne cenowo.

Tak powstał wiodący produkt naszej firmy - raczki turystyczne Rapeks. Projektując je, mieliśmy świadomość ogromu pułapek i problemów jakie mogą spotkać każdego podczas eksploracji natury. Postanowiliśmy więc stworzyć mini raki turystyczne, jakich jeszcze nie było na rynku. I tak staliśmy się jedynym polskim producentem tego typu produktu. Obecnie posiadamy kilka modeli, które cieszą się popularnością w Polsce i zagranicą.

Nasze produkty objęte są ochroną własności intelektualnej, ponieważ jako wzór przemysłowy są jedyne w swoim rodzaju. Z uwagi na stale rosnącą rozpoznawalność w Polsce, jak i w Europie także nazwa Rapeks została zastrzeżona i nie może być wykorzystywana bez naszej zgody.

Przez lata swojej działalności Rapeks Outdoor zyskała wśród Klientów miano solidnej i rzetelnej marki. To właśnie Klienci są dla nas najważniejsi. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić kupującym 100% zadowolenia. Kochamy góry, a góry kochają nas. Promując bezpieczną i odpowiedzialną turystykę, dodatkowo wspieramy fundację GOPR, oddając na jej cele część zysków ze sprzedaży raczków.

 Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu