Strona główna » Sposób płatności

Sposób płatności

 

Przy odbiorze towaru.

- gotówką u kuriera Inpost (za pobraniem - zapłacisz dodatkowo 4zł.)
Prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty za swoje zamówienie, w celu przyśpieszenia odbioru towaru.

Przelew tradycyjny
Płatność przelewem może wydłużyć czas realizacji zamówienia maksymalnie o 1 dzień roboczy.
Towar wysyłany jest zgodnie z terminami podanymi podczas składania zamówienia dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. O  zaksięgowaniu wpłaty informujemy droga mailową.
Wpłatę za zakupione towary należy wykonać na konto bankowe: 40 2490 0005 0000 4530 9478 3882 – Alior Bank. W tytule przelewu prosimy o podanie jedynie numeru, który otrzymają Państwo e-mailem po zakończeniu zakupów.
Jeżeli zależy Ci na szybkim dostarczeniu towaru, sugerujemy wybór płatności przy odbiorze.

Przelew online
Bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej świadczona za pośrednictwem Przelewy24.pl Przy wyborze tej formy płatności za zamówienie w sklepie Rapeks.com, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Przelewy24.pl gdzie będziesz mógł zrealizować szybki przelew za pośrednictwem banku prowadzącego Twój rachunek. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności przez Przelewy24.pl, zamówienie trafia do realizacji.

Płatność kartą płatniczą (Visa, Mastercard)
Bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej świadczona za pośrednictwem PayPro SA. Przy wyborze tej formy płatności za zamówienie w sklepie Rapeks.com, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Przelewy24.pl w celu dokonania płatności z użyciem karty płatniczej w systemie VISA lub Mastercard. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayPro SA., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

PayPal
Wygodne i bezpieczne płatności kartą kredytową – płatność dla zarejestrowanych użytkowników tego systemu (rejestracja w systemie wymaga podania adresu e-mail oraz hasła). Po złożeniu zamówienia opcją płatności za pośrednictwem systemu PayPal użytkownik jest przekierowany na swoje konto w systemie PayPal i może dokonać wpłaty.

W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się bezpośrednio z naszym działem obsługi klienta wysyłając email wraz z numerem zamówienia na adres sklep@rapeks.com

 

 

 


 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu